Jdi na obsah Jdi na menu
 


Apartmán      č.1  - Pro 4 osoby a (možnost  přistýlek v podkroví)

Apartmán je vybaven kuchyňským koutkem s vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, nádobím, lednicí, televizorem, hygienickým koutkem a sprchou. Je to nejprostornejší apartmán v objektu, s výhledem na svahy.Spaní na víceúčelových pohovkách s kvalitními ortopedickými matracemi.  Z tohoto apartmánu vedou ještě schůdky do podkrovní místnosti, kde je možnost přistýlek. WC je na chodbě, využívané s apartmánem č.2.

 

Apartmán      č.2 - Pro 2dospělé osoby a 2děti 

Apartmán je vybaven kuchyňským koutkem, horkovzdušnou troubou, varnou konvicí, nádobím, televizorem, lednicí, hygienickým koutkem a sprchou. Ve víceúčelovích pohovkách jsou kvalitní ortopedické matrace. WC je na chodbě využívané s apartmánem č.1.

 

Apartmán      č.3 - Pro 2 osoby

Apartmán je vybaven kuchyňským koutkem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, nádobím, televizorem, lednicí, hygienickým koutkem a sprchou. V masivních smrkových postelích jsou kvalitní ortopedické matrace. WC je na chodbě využívané společně s apartmánem č.4.

 

Apartmán      č.4 - Pro 3 osoby a (možnost přistýlek v podkroví )

Apartmán je vybaven kuchyňským koutkem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, nádobím, televizorem, lednicí, hygienickým koutkem a sprchou.Ve víceúčelové pohovce a v masivní smrkové posteli jsou kvalitní ortopedické matrace.Z tohoto apartmánu vedou ještě schůdky do podkrovní místnosti, kde je možnost přistýlek. WC je na chodbě využívané společně s apartmánem č.3.

 

Apartmán  5 konfort - Pro 3 osoby  

Apartmán je vybaven chodbičkou s vestavěnou skříní, koupelnou se sprchovým koutem a wc. Hlavní pokoj s kuchyňským koutem, vařičem, el.troubou a lednicí. V lůžkové části jsou dvě smrkové postele s kvalitními ortopedickými matracemi a kvalitní rozkládací křeslo. Velký LCD televizor.