Jdi na obsah Jdi na menu
 


Penzion, apartmány k pronajmutí

Čenkovice penzion Štěstí, apartmány k pronajmutí

Čenkovice apartmány k pronajmutí. Penzion s kapacitou ubytování až 19 osob, 4 apartmány. ( 4+2 / 2+2 / 2 / 3+4 ), WIFI připojení k internetu.
 

 

Apartmán      č.1  - Pro 4 osoby a (možnost  přistýlek v podkroví)
Apartmán je vybaven kuchyňským koutkem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, nádobím, lednicí, televizorem, hygienickým koutkem a sprchou. Je to nejprostornejší apartmán v objektu, s výhledem na svahy.Spaní na víceúčelových pohovkách s kvalitními ortopedickými matracemi.  Z tohoto apartmánu vedou ještě schůdky do podkrovní místnosti, kde je možnost přistýlek.
 
Apartmán      č.2 - Pro 2dospělé osoby a 2děti 
Apartmán je vybaven kuchyňským koutkem, horkovzdušnou troubou, varnou konvicí, nádobím, televizorem, hygienickým koutkem a sprchou. Ve víceúčelovích pohovkách jsou kvalitní ortopedické matrace.
 
Apartmán      č.3 - Pro 2 osoby
Apartmán je vybaven kuchyňským koutkem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, nádobím, televizorem, hygienickým koutkem a sprchou. V masivních smrkových postelích jsou kvalitní ortopedické matrace.
 
Apartmán      č.4 - Pro 3 osoby a (možnost přistýlek v podkroví )
Apartmán je vybaven kuchyňským koutkem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, nádobím, televizorem, hygienickým koutkem a sprchou.Ve víceúčelové pohovce a v masivní smrkové posteli jsou kvalitní ortopedické matrace.Z tohoto apartmánu vedou ještě schůdky do podkrovní místnosti, kde je možnost přistýlek.

Rezervace ubytování v Čenkovicích (zvýhodněné týdenní pobyty na horách) si lze zajistit na telefonech +420 777 083 451 nebo +420 777 083 453  nebo pomocí emailu : ji.benes.sloupnice@seznam.cz